(18+) Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Zveřejněné společnosti jsou legální a vlastní licenci.

5 výhod sázení přes internet

Sázení v kamenných pobočkách má své kouzlo. Můžete se zde setkávat s ostatními členy sázkařské komunity, popovídat si, vyměnit si tipy a podobně. Přesto si online sázení získává stále větší popularitu, a lidé z kamenných poboček pomalu přecházejí na internet. Proč? Protože online sázení je prostě po všech směrech lepší.

Můžete sázet kdykoli a kdekoli

Výhodou online sázení je naprostá časová flexibilita. Oproti kamenným sázkovým kancelářím, které mají stanovenou otevírací dobu, na internetu můžete vsadit kdykoli a odkudkoli. Klidně se svému koníčku můžete věnovat ve dvě ráno z pohodlí svého domova. Online kanceláře mají otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Možnost Live sázek

Díky připojení k internetu, můžete sázet i v průběhu zápasu. Díky live sázkám se vám otevírají nové možnosti a strategie, které při sázení na pobočce nejsou možné. Můžete získat výhodnější kurzy, uzavírat takzvané “sure bety” (sazky se stoprocentní jistotou výhry), a celkově si hru více užít.

Mnohem vyšší nabídka sázkových příležitostí

Na internetu najdete spoustu sázkových kanceláří z celého světa, které pokrývají téměř naprosto všechny myslitelné sázkové příležitosti. Můžete si tak vsadit i na téměř neznámé sporty a zahraniční ligy, které v nabídkách kamenných poboček pravděpodobně nenajdete.

Online sázky nabízejí lepší kurzy

Provoz kamenné pobočky sázkové kanceláře něco stojí. Jelikož náklady na její provoz musí někdo zaplatit, promítnou se tyto náklady do horších kurzů. U sázení online tento problém odpadá a sázkovka může nabídnout svým zákazníkům mnohem lukrativnější kurzy.

Nemusíte platit žádný manipulační poplatek

S výše zmíněnými vícenáklady souvisí také nutnost platit manipulační poplatek při každé sázce na pobočce. U online sázení tyto poplatky odpadají a vy tak v dlouhodobém horizontu můžete ušetřit velice významnou částku.

Jak se vám obsah líbil? Ohodnoťte ho.

Ohodnoťte tento obsah

(Hodnocení /5 na základě hlasů)

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.