(18+) Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Zveřejněné společnosti jsou legální a vlastní licenci.

Live sázky – vsaďte na probíhající zápas

Mezi sázkaři jsou live sázky velmi oblíbené. Umožňují totiž sázení během sportovního utkání, zatímco se kurzy neustále mění podle aktuálního vývoje zápasu. Díky tomu získáváte možnost spekulace s kurzovými rozdíly a mnohdy se stane, že dostanete příležitost uzavřít tzv. jistou sázku (sure bet). Live sázky fungují díky online sázkovým kancelářím, které dokáží rychle upravovat kurzy na výsledek zápasu. Pokud se týmu, na který jste vsadili, příliš nedaří, můžete snížit pravděpodobnou ztrátu sázkou na druhý tým. Výhodou je také možnost sledovat celý zápas živě.

Výhody live sázení

Při sázení před zápasem, vstupuje do hry významný faktor náhody. Nevíte, jestli nedojde ke změně sestavy, nebo se některý z hráčů nezraní. Při live sázkách během zápasu získáváte velice důležitou výhodu. Během live sázení můžete sledovat co se na hřišti aktuálně děje, a podle toho upravovat své sázky. Můžete reagovat na události jako je zranění či vyloučení hráčů, změny počasí, či události jako jsou fauly a pokutové kopy.

Úspěšné live sázení

Pro úspěšné sázení během utkání byste se měli řídit několika důležitými radami.
• Tak jako v každém sázení, neměli byste zanedbat předzápasový průzkum. Lépe tak pochopíte, proč se někteří hráči chovají určitým způsobem.
• Nenechte se strhnout emocemi. Pokud sázíte na svůj oblíbený tým, mohlo by vás to svádět k neobjektivnímu úsudku.
• Trpělivě vyčkávejte na výhodnou sázku. Nemá smysl sázet bezhlavě a bez rozmyslu. Úspěšný sázkař trpělivě čeká, a vsadí tehdy, kdy je nejvyšší pravděpodobnost zisku.
• Dodržujte disciplínu. Stanovte si jasný plán, jak a za kolik budete sázet. Stanovte si limit, kolik můžete maximálně prohrát za den.
• Sázejte na jistotu. V některých zápasech získáte možnost tzv. jisté sázky. Pokud se v průběhu zápasu výrazně změní kurz, může sázka na opačný tým přinést zaručený zisk, ať už zápas vyhraje kdokoli.
• Sledujte hru. Výhodou live sázek je možnost pružně reagovat na vývoj situace. Využijte toho.

Jak se vám obsah líbil? Ohodnoťte ho.

Ohodnoťte tento obsah

(Hodnocení /5 na základě hlasů)

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.