(18+) Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Zveřejněné společnosti jsou legální a vlastní licenci.

Rady ke správnému sázení

Sázení má svá pravidla

Sázení se může jevit jako jednoduchá možnost získání většího objemu peněz. Stačí k tomu malé nebo vůbec žádné znalosti o sportu a možná trochu štěstí. To je samozřejmě jen hloupý mýtus, který vás nedokáže dovést ke správnému cíli. Kdyby to totiž bylo tak jednoduché, tak bychom všichni sázeli o sto šest a nemuseli by jsme ani chodit do práce. Sice je to krásná představa, ale bohužel nefunguje. Sázení je umění a lidem, kteří se jím zabývají přináší spoustu zajímavých zážitků. Proto je docela podstatné, aby se drželi své jasné strategie, jelikož by mohla poté přijít série proher, které by mohly znamenat ztrátu velkého obnosu peněz.

Strategie vás dovede k úspěchu

Mít svou vizi a držet se plánů je základem každého úspěchu v sázení. Rady ke správnému sázení jsou velmi prosté, ale zároveň i docela náročné na dodržení. Nemůžete si totiž myslet, že se budete držet jen někdy. Sice tím možná neztratíte tolik peněz, ale rozhodně nebude jednoduché, abyste se vrátili do svých starých zajetých kolejí. Přeci jen disciplína je podstatnou součástí všech tipařů a její důsledné dodržování vám přinese později kýžené úspěchy.

Určete si částky, které můžete utratit

Hlavní součástí vaší strategie je určení si částky, kterou za sázení utratíte během týdne nebo měsíce. Kratší nebo delší časové úseky by neměly moc smyli, jelikož by se těžko dokázaly uhlídat. Při překročení prosázených peněz se raději stáhněte, neboť je vám asi dáno najevo, že se přeci jen tento týden nedaří, a tak by další sázení bylo jen přilévání oleje do ohně.

Nesázejte pod vlivem alkoholu

Sázet pod vlivem alkoholu nebo jiné omamné látky by asi taky mělo pramalý smysl a to už hlavně z toho důvodu, že by vaše odhady byly zkresleny a asi by moc realitě neodpovídaly. Raději si vždy všechny tipy pořádně promyslete, jelikož špatný odhad většinou znamená i prohru, na kterou nejste zcela jistě zvědaví. Alkohol by pro vás mohl být totiž velmi špatným rádcem, takže se ho nesnažte poslouchat. Strategie u sázení velmi jasná. Uhodnout co nejvíce správných tipů, aby vám mohla být poté právem vyplacena zasloužená odměna.

Neřiďte se jen kursem

Rozhodovat se o správných sázkách jen podle kursu není dobrá cesta. Na internetu máte mnoho možností, jak vytipovat některé zápasy a uvidíte, že časem získáte dobrý přehled o všech možných zápasech. Možná nejlepší radou je, abyste si našla sport vám hodně blízký a v něm se soustředili na tipy. Skákání ze sportu na sport není dobrý nápad. Nebudete schopni získávat aktuální informace, což by v mnohém mohlo ovlivnit váš správný úsudek. Raději se tedy soustřeďte na takové zápasy, které jsou nějakým způsobem vám bližší. Dokážete tak odhadnout výsledek ještě před tím, než se opravdu odehraje daný zápas a to je hlavním smyslem celého sázení.

Nesázejte mnoho zápasů na jeden tiket

Velkou chybou, kterou dělají všichni začátečníci, jsou sázky na více zápasů najednou. Na jednom tiketu by měly být maximálně tři zápasy. Další jsou už zbytečným riskem. Nemá totiž smysl vybírat si zápasy, kde je velmi nízký kurs, to by mohlo jen zkresli vaše přímé plány. Raději se pokuste o výběr mnohem lepších sázek, které mají vyšší kurs. Dosáhnete tak toho, že zbytečně nebudete riskovat, ale na druhou stranu se budete moci těšit na zasloužené výhry.Neprohra znamená menší riskU nerozhodného zápasu se raději rozhodujte na jistotu. Neprohrou toho přeci tolik nepokazíte. Sice nezískáte tak vysokou výhru, ale na druhou stranu budete mít větší jistotu, že se sázka může povést. Prokážete tak neskutečné množství rozumu. Vyšší kurs přeci vždy neznamená, že vám sázka vyjde. Rozhodujte se tedy podle svého rozumu. Teprve tak si uvědomíte, že výhrou si zajistíte přísun peněz. Nemusíte se tedy obávat nějakých nerozumných výsledků. Výhra přeci nemusí být na šílené kursy, raději zkuste dodržovat pravidlo, že nemusí pršet, hlavně když kape. To vám prospěje mnohem více a nakonec poznáte, že jste rozhodně neprodělali. Výhry jsou radostné i v tom případě, že získáte menší částky.

Tipování se může stát zábavou

Pokud se do tipování skutečně pustíte s plnou vervou, tak po čase zjistíte, že se stalo vaší dobrou zábavou. Výhry jsou velmi příjemné a obohatí váš rodinný rozpočet. Na druhou stranu vám také dodají na sebedůvěře, kterou dozajista potřebuje každý z nás. Budete se tedy bavit a přitom vyhrávat někdy i nemalé obnosy. Snažte se tedy o všemožné sázky, ale vždy počítejte s tím, že nejste neomylní. Některým lidem totiž po čase přijde na mysl, že se nemohou zmýlit a začínají tak zbytečně riskovat. Zde začíná ten nechvalně známý konec, který vás dokáže dostat až na dno. Sázení je především zábavou, a tak to tedy i berte, jelikož v opačném případě si moc zábavy neužijete.

Jak se vám obsah líbil? Ohodnoťte ho.

Ohodnoťte tento obsah

(Hodnocení /5 na základě hlasů)

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.