Recenze služby Chance sázková kancelář

Chance inovativní sázková kancelář, které nic nechybí

Na trhu je již více než 20 let, což samo o sobě napovídá, že se dokázala prosadit mezi často velmi tvrdou konkurencí. Od roku 2013 je jejím vlastníkem Tipsport. Dnes se řadí k našim nejúspěšnějším sázkovým kancelářím a pryč jsou doby, kdy měla jen jednu zakládající pobočku v Ostravě. Aktuálně čítá počet jejích poboček více než 200 a to po celé zemi. Od roku 2017 má českou licenci vyžadovanou Ministerstvem finanční ČR, takže se sázkaři nemusí obávat o své vklady, ani výhry. Vše je samozřejmě naprosto legální.

Nově registrovaní hráči získávají bonusy

Ti, kdo se rozhodnou, že by se štěstí chtěli zkusit prostřednictvím této sázkové kanceláře, se nejprve musí zaregistrovat. Což jim může přinést vstupní bonus až do výše 2.000 Kč. Navíc si každý hráč, který se řádně zaregistruje, polepší navíc o 200 Kč, což je další, velmi příjemný bonus. Je připisován ihned po samotné registraci a bez nutnosti vkladu.

Kurzová nabídka vychází z Tipsportu

Samotná kurzová nabídka vychází právě z Tipsportu. To, co se může lišit je obsah věrnostních programů a také bonusů. V kurzové nabídce nechybí sázky bez remízy, asijské handicapy, tipování konkrétních střelců branek, např. ve fotbale a hokeji, nebo kurzy na první třetinu, či konečný výsledek zápasu. Využívaná funkce Cash out si i tady našla své místo a mnoho příznivců. Její devizou je fakt, že umožňuje prodat váš tiket dříve, než se odehraje poslední zápas. Což vám může přinést slušné peníze bez dalšího rizika. Částku, která by vám byla aktuálně vyplacena, znáte předem a je jen na vás, zda se rozhodnete tiket prodat, nebo čekat na výsledek posledního zápasu. Místo si získaly také maxikombi sázky neboli rozpisový skupinový tiket. Počet událostí na tiketu je omezen na 50 a maximální výhra je 10 milionů Kč.

Live sázky, jsou opětné shodné s těmi z Tipsportu. Výhodou je, že jich je velký počet, takže máte z čeho vybírat. Fotbal, hokej, tenis. Nechybí česká hokejová liga i česká fotbalová liga, přímé přenosy z NHL i NBA. Navíc zde najdete živé přenosy ze sportovních akcí, které nabízí pouze Chance, samozřejmě dohromady s již zmíněným Tipsportem.

Výhody jsou připraveny také pro stávající sázkaře

Chance si hýčká nejen nové hráče, ale nezapomíná ani na stávající. Proto disponuje věrnostním programem. Za získané věrnostní body, jejichž počet záleží na kurzu, je možné podávat sázky zdarma, navyšovat kurzy, ale také nakupovat přímo v online shopu Chance.

Směle sázejte i přes váš mobil

Samozřejmě, že i Chance nezůstává pozadu v možnostech sázení přes chytré mobilní telefony. Proč by se dobrovolně připravovala o další příznivce. Proto je její mobilní aplikace standardně ke stažení. Tipovat a sázet prostřednictvím mobilu můžete i přes webový prohlížeč. Není tedy třeba připravit se o vzrušení ze hry jen pro to, že jste možná právě na cestách. Navíc je to uživatelsky velmi dobře odladěná aplikace, která se pyšní kompletní kurzovou nabídkou s live sázkami a sportovními přenosy. Nechybí v ní ani nejrůznější soutěže, analýzy a fóra. Nepřipraví vás o nic, co byste měli k dispozici na klasickém počítači.

Vstoupit

Tato společnost právě zajímá 0 lidí - registrujte se ještě dnes!

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.

18 + Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.