Recenze služby Fortuna sázková kancelář

Fortuna sazková kancelář s výhodnými kurzy

Fortuna zcela naprosto zaslouženě patří mezi nejlepší sázkové kanceláře na našem trhu. Svoji první pobočku otevřela v roce 1990 a v rekordně krátkém čase si získala tisíce svých příznivců z řad sázkařů, hráčů a milovníků adrenalinu. Dnes má tato společnost kolem šesti set poboček a podařilo se jí expandovat i do dalších zemí v Evropě. Denně nabízí několik tisíc sázkových příležitostí a už v roce 2008 si troufla na spouštění internetového sázení. Je také partnerem fotbalových klubů, podporuje ale i další sporty a charitativní organizace.

Bonusy a další výhody pro všechny

Nový sázkařům přináší velmi pěkné bonusy. Je to například 100% bonus z vkladu v hodnotě až 3000 Kč nebo 200 Kč na ruku. Sázení si tedy nejprve můžete vyzkoušet, nebo pokud již víte, co je vaším cílem, rovnou využít kapitál, který do začátku získáte navíc. Ale nejen pro nováčky jsou připraveny lákavé výhody. Během sportovních událostí se vypisují nejrůznější akce a bonusy. Jsou lákavým zpestřením a přilepšením pro vaší sázkařskou kariéru v případě, že se sázení opravdu pravidelně věnujete a nejrůznější promoakce sledujete. Mohou vám totiž přinést zajímavé peníze a sázky bez rizika.

Oceníte široké spektrum výběru sázek

Sázková kancelář chce přinášet komplexní nabídku služeb, proto se je snaží neustále rozšiřovat. Umožňuje vybírat ze stovek nejrůznějších soutěžních lig a mimo jiné se jí daří motivovat své hráče také velmi dobrými kurzy. Live sázení patří k činnostem, které jsou sázkaři hojně vyhledávány. Je to naprosto jistě i tím, jak se během zápasů situace mění a to někdy velmi dramaticky v průběhu několika málo vteřin. Napětí je tedy často obrovské. Jestliže už máte nějaké zkušenosti s live sázením a v daném sportu se vyznáte, může se vám sázka vyplatit. Obzvlášť když využijete výhodného kurzu, který u Fortuny bývá často k dispozici. Zapomenout bychom neměli ani na sázky, které jsou vypisovány na čím dál více vyhledávané e-sportovní zápasy. I ony mají vypsány výhodné kurzy a live sázení zvyšuje adrenalin, který u nich zažijete.

Top kurzy napříč všemi sporty

V porovnání s mnoha dalšími sázkovými kancelářemi nabízí právě Fortuna výhodnější kurzy napříč všemi sporty. Bude to také logicky jeden ze stěžejních důvodů, pro které je tolik oblíbená u sázejících. Například kurzy na remízy bývají opravdu vysoké. Jestli je pro vás výhodný kurz něčím, co si od sázkové kanceláře slibujete, právě jste našli svého favorita. Dál už nehledejte, nemělo by to aktuálně smysl.

Sázet můžete i ze svého mobilu

Aby bylo vyhověno všem hráčům, nechybí ani mobilní aplikace pro chytré mobilní telefony. Tu si buď můžete nainstalovat přímo do telefonu, nebo si ji otevřít z internetového prohlížeče. Je samozřejmě navržena tak, aby výsledek byl pro vás v obou případech co nejkomfortnější.

Každý tak může sázet podle své odvahy, chuti a možností. Vybírejte si přesně to, co vám je blízké, v čem si věříte, ale i podle toho v čem si troufáte zariskovat. Denní nabídku sázek najdete na internetu na webových stránkách. Vše je přehledné, intuitivní. A pokud byste přece jen potřebovali s čímkoli poradit, nebo se třeba jen ujistit, neostýchejte se zavolat na telefonní linku, která je vám k dispozici, nebo využijte podpory, která čeká na vaše dotazy.

Vstoupit

Tato společnost právě zajímá 0 lidí - registrujte se ještě dnes!

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.

18 + Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.