Recenze služby SynotTip sázková kancelář

SynotTip je sázkovou kanceláří právě pro vás

SynotTip vznikla v už v roce 1991 a patří do mezinárodního holdingu SYNOT. O úspěchu celého holdingu svědčí to, že se mu daří ve dvaceti zemích po celém světě. Také to je důvodem jeho úspěchu. Využívá svých celosvětových zkušeností a aplikuje je do divizí, kterým se věnuje. Patří mezi ně také kurzové sázení. Svým klientům nabízí desítky tisíc sázkových příležitostí s kurzy, které jsou skutečně zajímavé.

Něco navíc pro začínající sázkaře

Tak zkušená společnost si je samozřejmě vědoma toho, jak důležité je, přinášet výhody novým sázkařům. Proto ti, kteří se v SynotTipu registrují, mohou ihned po registraci získat bonus na ruku ve výši 200 Kč a zároveň další bonus za vklad. Ten může činit až další 2 000 Kč. Je to skvělá příležitost, jak si sázení vyzkoušet a zvýšit své šance na výhru.

Něco ke kurzovému a Live sázení

Sázkových možností mohou využít nejen nováčci, ale i věrní členové. A je z čeho vybírat. Najdete zde velkou většinu fotbalových, hokejových i basketbalových lig, nechybí ani tenis, box, florbal, šipky, vodní pólo, ale to zdaleka není konečný výčet. Pokud jste silní v kramflecích v live sázení, zaměřte se na něj. U téhle sekce se dbalo na přehlednost a opravdu jednoducho orientaci. Přece jen v ní často rozhodují vteřiny, takže musí být pro své uživatele opravdu použitelná.

K dispozici je také sázení na e-sporty, což rozhodně není samozřejmé u všech sázkových kanceláří. Další z kategorií v rámci sportu je také čím dál více oblíbený e-sport. Zde si vsadíte na zápasy v počítačových hrách a je možné počítat s tím, že s rostoucí popularitou, kterou mají po celém světě, se brzy stanou tolik populární také u nás. A pokud je snad někdo, kdo si chce sázení trochu zpestřit, může navštívit kategorii tzv. společenských sázek. Zde se sází ne nejrůznější události, které se sportem nemají co dělat (volby, vítěz Superstar a další).

A protože sám Synottip sází na originalitu, připravil pro vás jedinečnou příležitost. Můžete se vsadit také po telefonu. V případě, že zrovna nejste na internetu, nemusíte věšet hlavu, ale rovnou volat na bezplatnou linku, která s vámi váš požadavek vyřeší.

Registraci je třeba dokončit některé z 500 poboček

Tak jako u velké většiny sázkových kanceláří, které mají vydáno platnou licenci od Ministerstva financí ČR, je třeba, abyste svou registraci potvrdili na některé z kamenných poboček SynotTipu. Ale protože jich je v České republice bez mála 500, jistě si najdete některou, která je k vám opravdu blízko. Zároveň se můžete spolehnout také na kvalitu zabezpečení, která je velmi podobná té, jež má řada státních a bankovních institucí.  Protože je váš účet propojen s vaším mobilním telefonem a číslem účtu, či platební kartou, máte své peníze pod kontrolou naprosto všude a vždy.

S mobilní aplikací nepromeškáte žádnou sázku

Mobilní aplikace SinotTipu je ke stažení, jak jinak než zdarma a přináší skvělou příležitost, jak nepromeškat žádnou příležitost vychutnat si adrenalin spojený se sázením. Pokud by se objevil nějaký problém, který byste potřebovali konzultovat, je pro vás připravena bezplatná telefonní linka, která funguje sedm dní v týdnu.

Vstoupit

Tato společnost právě zajímá 0 lidí - registrujte se ještě dnes!

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.

18 + Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.