Recenze služby TipSport sázková kancelář

Tipsport, sázková kancelář s mnoha výhodami

Tipsport je největší sázkovou kanceláří v České i Slovenské republice. Její historie se píše od roku 1991 a od té doby se jí daří neustále se rozrůstat a rozvíjet. Aktuálně je možné nazvat jí jedničkou na trhu českého sázení a to i s ohledem na neustále probíhající vývoj vlastních sázkových technologií. Provozuje také internetové sázení, ke kterému získala nezbytnou licenci od Ministerstva financí ČR. Vše tedy probíhá legálně, její klienti mohou být bez obav o své sázky a peníze.

Co na vás čeká právě v Tipsportu

Kurzová nabídka je široká a přizpůsobená jak jinak, než sázkařům. Je z čeho vybírat, nechybí snad žádný obvyklý sport a ligy z celého světa. Sázkaři si mohou své tipy ověřit při sázení na výsledky zápasů včetně jejich prodloužení, na výsledky po 60 minutách nebo střelce gólů v hokejových ligách. Zmiňme i oblíbený tenis, zde je možné sázet na přesný výsledek, vítěze prvního setu, počet gemů i hendikep na gemy. Nechybí ani vypisování Challengeru. A nebyl by to Tipsport, kdyby neumožňoval kurzovou nabídku na asijské hadicapy. Super možností je využiti dostupných přenosů při live sázkách. Ty se soustředí primárně na fotbal, hokej a tenis. Ale vsadit si můžete také na volejbal, stolní tenis, nebo basketbal

Registrace na kamenné pobočce je nutná

Ani Tipsport se nevyhnul nutnosti, která spočívá v registraci, kterou je třeba dokončit přímo na některé z jejích poboček. Pokud však tento krok s registrací dokončíte, získáte nejen možnosti sázek, výher a adrenalinu ze hry, ale také máte možnost stát se součástí snad největší komunity, která sázením žije. Čeká na vás komunikace s těmi, kteří jsou na tom podobně jako vy, tedy rádi sází. Získáte přístupy nejen k jejich blogům, ale můžete s nimi komunikovat a sledovat jejich aktivitu.

Další užitečné funkce navíc

Tipsport vychází hráčům vstříc, proto mohou využít funkce Cash out. Což znamená, že váš tiket můžete uzavřít dřív, než na něm skončí všechny zápasy. V některých případech se tahle vychytávka určitě vyplatí. Máte své jisté a nemusíte čekat, jak dopadne další zápas. Nechybí ani možnost podávat skupinové tikety. Jeden tiket může obsahovat až 50 událostí, výhra je limitována 10 miliony.

Výhody pro náruživé hráče skýtá také herní účet na internetu s názvem Tipkonto. Ten je totiž spojený s Tipkartou, kterou je možné používat přímo na pobočkách Tipsportu. Sázky můžete podávat z peněz, které máte na Tipkontu. Pobočkový i internetový účet je spojený, což je pro sázkaře nespornou výhodou.

Nechybí věrnostní program a mobilní aplikace

TIpsport si své hráče hýčká nejen pestrou nabídkou týkající se samotného sázení, ale nezapomíná ani na originální věrnostní program. K tomu slouží tzv. Netkonto, kam se připisují „Nety“. Ty je možné získávat také z live sázení a řídí se podaným kurzem. Nesmíme zapomenout ani na mobilní aplikaci, která je navržena pro Androidy a iOS a umožňuje mimo jiné také sledování přímých přenosů.

A pro skutečně zanícené fandy sázení je možné doporučit také týdeník OK Tip, kde je spousta informací a předběžné kurzy na zápasy. Je k dispozici samozřejmě také elektronicky.

Vstoupit

Tato společnost právě zajímá 0 lidí - registrujte se ještě dnes!

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.

18 + Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.